مولتی کالر چیست؟

ویژگی های رنگ  مولتی کالر

رنگ مولتی کالر

رنگ مولتی کالر مقاومت بالا دربرابر جذب ذرات معلق در هوا ( آنتی استاتیک ) که نتیجتا هزینه های تمیز کاری و نگهداری را تقلیل داده و کاملا بهداشتی می باشد.

ضد باکتری
قابلیت شستشوی آسان با آب و انواع شوینده ها به راحتی قابل شستشو می باشد

قابلیت ترمیم
در صورت آسیب دیدگی به سادگی با حداقل مواد به بهترین وجه ممکن قابل ترمیم است

اجرای ساده
کاربرد آسان طی یک مرحله و توسط البری محصول و کمپرسور باد

عدم نیاز به هر گونه تینر و حلال
از آنجائیکه رنگهای مولتی کالر بر خلاف رنگهای موجود در بازار جهت اجرا نیاز به هیچگونه حلالی ندارد ، لذا در حین ایجاد بوی نامطبوع نمی کند و به همین دلیل در مکانهایی که امکان تخلیه کامل و طولانی مدت آنها وجود ندارد ، نظیر منازل مسکونی ، مراکز درمانی ، مراکز آموزشی ، هتلها و… به راحتی قابل اجراء می باشد

عدم پوسته شدن ، رنگ پریدگی و زردشدن
رنگهای مولتی کالر با ایجاد سطحی با دوارم استسنائی در مقابل رنگ پریدگی ، پوسته شدن ، زرد شدن ، ترک ، خراشیدگی و از بین رفتن لایه رنگ روی سطح بسیار مقاوم است.
صد درصد قابل شستشو می باشد

فوق العاده تزئینی
طرحهای متنوع در رنگ های مختلف،بافت ویژه رنگ،مات یا کم جلا بودن رنگ زمینه (مشکلاتی از قبیل موج و خرابی سطح زیر کار را در خود محو می کند)به دلیل قطر کم رنگ قابل اجرا بر روی گچبریها یا سطوحی که بر روی انها کار هنری انجام شده است،می باشد.

ضخامت کم
بافت زمینه به همراه دانه های رنگی بر روی فیلم کمتراز یک میلی متر

قابلیت ترمیم
در هر ابعاد مانند سطح اولیه و هماهنگ با سطوح مجاور

به سطح زیرین قابلیت تنفس می دهد
به خاطر پوشش لایه بر لایه به سطح زیرین کمک می کند تا ذرات میکروسکوپی بخار آب سطح کار ازآن خارج شده و باعث پوسته شدن و زرد شدن و یا شوره زدن رنگ نگردد

قابل اجرا بر روی تمام سطوح
بر روی تمام سطوح به سادگی قابل اجرا می باشد(گچ،سیمان،بتون،آهن،چوب،رنگ پلاستیک ،رنگ روغن ،کنیتکس و…)

سرعت بالا در اجرا
به علت وجود تکنولوژی بالا در ساخت دستگاه های اجرایی این رنگ،سرعت قابل توجهی در اجرای رنگ بر روی سطوح به وجود امده است که تا روزی ۱۵۰متر مربع بر روی سطوح اماده قابل اجرامی باشد و امکان پوشش دهی بر روی سطوحی که دور از دسترس می باشد ایجاد شده است مثل لوله ها و رادیاتورها و…

چسبندگی بالا
قدرت چسبندگی بسیار بالایی بر روی سطح زیر کار دارد

موارد مصرف رنگ مولتی کالر

رنگ های مولتی کالر قابل اجرا بر روی سطوح داخلی از قبیل گچی ، بتنی ، چوبی ، آهنی ، پلاستیکی ، آلومینیومی ، شیشه ای ، کاشی و…. می باشد.

قابلیت پوشش دهی و چسبندگی فوق العاده رنگهای مولتی کالر این امکان را فراهم می آورد تا در مکانهای مختلفی از جمله نقاشی ساختمان ، منازل مسکونی ، لوازم موجود در منرل ( کابینت ، تخت خواب ، میز ، سطوح دکوراتیو و ) ، مکانهای پر تردد نظیر پاگردهای ورودی ، راه پله ها ، پله کانها ، پارکینگ ها و مکانهای عمومی مثل بیمارستان ها ، دانشگاه ها و مدارس ، سالنهای فرودگاه و مترو ، استودیو های ضبط و پخش موسیقی ، آمفی تئاتر ها ، هتل ها ، رستوران ها ، فروشگاه ها ، موزه ها و … استفده می شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *